З архіву ПУ. "Комбат" - серйозний "аргумент" проти російської бронетехніки (відео)

Українські військові проводять випробування нового танка "Т-72АМТ" і призначеного для нього снаряду "Комбат", який зможе вражати ворожі цілі на відстані, що вдвічі перевищує аналоги.

Українські військові провели випробування новітнього танкового боєприпасу "Комбат", який призначений для свіжої української модифікації танка "Т-72АМТ", розробленої на Київському бронетанковому заводі. Даний танк, укомплектований випробовуваним боєприпасом "Комбат", стане серйозною загрозою для російської бронетехніки, використовуваної проти ЗСУ бойовиками на Донбасі. Про це повідомив YouTube-канал Defense Express, передають Патріоти України у травні 2020 року.

Всі тестування і випробувальні стрільби контролюються експертами з Державного НДІ випробувань і сертифікації нових типів озброєнь, що повинні поповнити арсенал української армії.

Повідомляється, що новий боєприпас зможе вражати бронетехніку потенційного противника на відстані приблизно в 5 км. Метою випробувань є перевірка на точність попадання, щоб уже в найближчій перспективі довести всі параметри і характеристики до спочатку запланованих.

Варто зазначити, що відстань в 5 км майже вдвічі перевищує відстань пострілу звичайними снарядами попередніх поколінь.


З архіву ПУ. "Чувствуйте себя, как дома, дорогие гости!": Звернення Путіна до ЧС-2018 розлютило росіян (відео)

середа, 23 червень 2021, 12:00

Лицемірство глави РФ викликало бурю емоцій і у пересічних громадян, і у вболівальників із країн СНД. Президент Росії Володимир Путін виступив з відеозверненням до гостей ЧС-2018, в якому привітав шанувальників футболу і всіх, хто приїхав в Росії, перед...

З архіву ПУ. "Робоча баба, як корабельна сосна": Арахамія і Корнієнко осоромилися, обговорюючи жінку-колегу (відео)

середа, 23 червень 2021, 11:00

Олександр Корнієнко назвав відеозапис змонтованим, але все-таки вибачився за слова, які в ньому прозвучали. Журналісти записали неформальне спілкування керівництва "Слуги народу" – голови фракції Давида Арахамії та голови партії і заступника голови фра...