З архіву ПУ. Королева була нажахана, а потім образилася: Єлизавета II стала жертвою жорстокого розіграшу

У неформальній обстановці Її Величність часто жартує, але іноді вона сама ставала жертвою жартівників.

Британська королева Єлизавети II відома своїм тонким почуттям гумору. У неформальній обстановці Її Величність часто жартує, але іноді вона сама ставала жертвою жартівників. Так, одна з найближчих помічниць Її Величності розповіла про те, як вона розіграла монарха на 1 квітня. Причому розіграш, як пише видання The Mirror, вийшов досить жорстоким, передають Патріоти України.

Дизайнер, кравчиня і стиліст королеви Анджела Келлі розповіла в своїх мемуарах «Інша сторона монети» про випадок, який стався в 2006 році - під час офіційного візиту Єлизавети і її чоловіка принца Філіпа в Австралію.
Королева мріяла побачити кукабарру - кумедну птицю, що стала символом цієї країни. Кукабарра знаменита своїми криками, дуже схожими на людський сміх. Сміхом кукабарри починає свої передачі австралійське радіо. Кукабарра на ім'я Оллі була одним з талісманів Літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї.
Однак королеві не щастило: їй не потрапляла на очі жодна кукабарра. Одного разу, поки Її Величність була на одному із заходів, Анджела вирушила на Сіднейський ринок і помітила там іграшкову кукабарру - дуже схожу на справжню. Вона вирішила купити її королеві в подарунок. Але піднесла свій презент оригінальним чином. Кравчиня посадила м'яку іграшку в невелику клітку, поставивши її на балконі апартаментів, де розмістилися королева з чоловіком.
Коли Єлизавета повернулася, Келлі сказала їй, що помітила через вікно «смішну сіру птицю». «Королева виглянула назовні і вигукнула: «Це кукабарра!». Я пішла відкрити дверцята клітки, але вона голосно сказала: «Ні! Не роби цього! Вона полетить!», І в одну мить вже була позаду. Повертаючись до Її Величності і намагаючись зберегти серйозне обличчя, я урочисто сказала: «Вона мертва». Королева прийшла в жах. Але тут Анджела попрямувала до неї з розпростертими руками зі словами: «З днем квітневого дурня!». На це Єлизавета в серцях вигукнула: «Ти звільнена!».
«Я нестримно сміялася, коли Її Величність повернулася до Його Королівській Високості і сказала: «Знаєш, що вона тільки що зробила? Анджела мене обдурила!», - пише в своїй книзі Келлі. Єлизавета привезла подаровану Анджелой іграшкову пташку в Віндзорський замок. І вона до сих пір «живе» на спинці дивана в її приватній вітальні.

У Польщі накрили мережу російських агентів, троє шпигунів втекли від покарання

понеділок, 17 червень 2024, 19:16

Двох громадян України та одну білоруску в грудні 2023 року було засуджено в Польщі за шпигунство на користь Росії. Шпигуни дістали тюремні строки позбавлення волі, але оскільки на момент винесення вироку вони не перебували під арештом, то змогли втекли...

"Уже не той ефект": у ВМС пояснили, чи вплине на хід війни знищення Кримського мосту

понеділок, 17 червень 2024, 18:48

Речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук вважає, що знищення Кримського мосту зараз не мало б того ефекту в порівнянні з початком повномасштабного вторгнення. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України. За слов...