З архіву ПУ. Кремль доплигався: Через російську загрозу США запустять створення нового "Манхеттенського проекту"

Сполучені Штати мають намір посилити відрив в оперативній розвідці від амбітного Пекіну, і відправити ще далі в "печерний вік" Росію з її "вставаннями з колін" та шантажом європейських та пострадянських сусідів

ВМС і ВПС США створять єдину інформаційну мережу, що об'єднує оперативні дані по бойовій обстановці, яку начальник військово-морських операцій адмірал Майкл Глід порівняв з новим «Манхеттенським проектом», повідомляють Патріоти України з посиланням на Defense News.

Американське видання зазначає, що для збору даних з винищувачів і кораблів планується використовувати літаки-розвідники і безпілотники. Однією з основних цілей програми називається розосередження бойових сил по великій території, а не їх концентрація навколо авіаносця.
Таким чином у Вашингтоні хочуть доставити максимальне незручність потенційним супротивникам при здійсненні розвідки в море, а також, згідно з C4ISRNET, відповісти на питання, що відбуваються в збройних силах Китаю і Росії з реорганізації.
Запуск інформаційної системи ВМС спочатку планували на 2033 - 2035 роки, однак, згідно з Глід, зазначені терміни необхідно зрушити значно вліво.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:

У полку “Скеля” за пів року зафіксували 26 небойових смертей новобранців - гучне розслідування

четвер, 25 червень 2026, 7:00

За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...