З архіву ПУ. Кремль доплигався: Через російську загрозу США запустять створення нового "Манхеттенського проекту"
Сполучені Штати мають намір посилити відрив в оперативній розвідці від амбітного Пекіну, і відправити ще далі в "печерний вік" Росію з її "вставаннями з колін" та шантажом європейських та пострадянських сусідів

ВМС і ВПС США створять єдину інформаційну мережу, що об'єднує оперативні дані по бойовій обстановці, яку начальник військово-морських операцій адмірал Майкл Глід порівняв з новим «Манхеттенським проектом», повідомляють Патріоти України з посиланням на Defense News.
Американське видання зазначає, що для збору даних з винищувачів і кораблів планується використовувати літаки-розвідники і безпілотники. Однією з основних цілей програми називається розосередження бойових сил по великій території, а не їх концентрація навколо авіаносця.
Таким чином у Вашингтоні хочуть доставити максимальне незручність потенційним супротивникам при здійсненні розвідки в море, а також, згідно з C4ISRNET, відповісти на питання, що відбуваються в збройних силах Китаю і Росії з реорганізації.
Запуск інформаційної системи ВМС спочатку планували на 2033 - 2035 роки, однак, згідно з Глід, зазначені терміни необхідно зрушити значно вліво.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...