З архіву ПУ. Кремлівська пропаганд*нка влаштувала істерику через відмову Польщі Путіну

Топ-пропагандисту Кремля Ольгу Скабєєву обурило пояснення Польщі, чому президента Росії Володимира Путіна не запросили на 80-ту річницю Другої світової.

Гнівний пост Скабєєва залишила у своєму Telegram-каналі, процитувавши заяву заступника міністра закордонних справ Шимона Шинковського, який уточнив, що "РФ не зацікавлена у збереженні духу історичної правди", передають Патріоти України 1 вересня 2019 року.

Зокрема, пропагандистка заявила, що Польща демонструє "дурощі" в своєму бажанні довести історичну правду. "Заступник міністра закордонних справ Шінковський заявив, що Польща змінює свій підхід до історичних питань. Як приклад він навів той факт, що десять років тому одним з основних гостей заходів, присвячених річниці, був Путін. Цього разу замість нього запросили президента США Трампа (він не приїхав, у нього ураган). Ну то, що переписувати історію – погано, – в Польщі, напевно, чули. Але пишатися цим, хлопці, – взагалі якісь дурощі", – розлютилася Скабєєва.


Росіяни бояться запросити Франциска: Папа і патріарх Кирило можуть зустрітись у Казахстані

вівторок, 5 липень 2022, 12:26

Папа Римський Франциск збирається відвідати Москву та Київ. Також є ймовірність, що він зустрінеться із московським патріархом Кирилом, який виправдовує звірства росіян. Зустріч може відбутися у Казахстані. Востаннє вони бачились у 2016 році на Кубі. П...