З архіву ПУ. Куди свою паству веде митрополит Онуфрій, або "Мальчик в трусиках" по-новому: На форумі УПЦ МП війська ООС назвала мародерами та рабовласниками Донбасу

На форумі "Люди миру" в Свято-Успенській Святогірській лаврі (УПЦ МП) у Донецькій області, котрий відбувся у вересні 2020 року, українських військових звинуватили в мародерстві під час визволення Донбасу, зазначають Патріоти України.

Із такою промовою за всіма традиціями кремлівських пропагандистів виступила одна з речниць, заявивши, що ЗСУ "звільнили їх від усього". На фрагмент антиукраїнського виступу звернув увагу офіцер ЗС, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), опублікувавши відповідний пост у Telegram

Форум пройшов на території лаври.

"Ми всі говоримо, що нас звільнили від усього. Мені було, знаєте, дуже "прикро", українською сказати, дивитися: коли звільнявся дім, туди заходив український солдат і виносив усе", – заявила представниця "Народу Донбасу".

Вона стверджує, що на шевроні військового нібито бачила напис "рабовласник".

Жінка додала, що хоче миру, а також повернутися в свій будинок, "якого її позбавили". "Якщо так подобається нас звільняти, або, як вони кажуть, звільняти Україну, нехай кожен зайде в свій, свій (!) будинок, викопає окоп, сяде з автоматом і звільняє нашу Україну", – сказала прихожанка в дусі пропаганди "русского мира".

"Дайте мені жити в своєму домі. Я нікого не чіпала, ми ні з ким не воювали. Ми тільки хочемо миру", – підсумувала вона.

Слухачі форуму.

Зазначимо, проведення Міжнародного громадського форуму "Люди миру" ініціювала УПЦ МП. Він відбувся 21 вересня в Успенській Святогірській лаврі "з метою розробки і реалізації програмних дій із припинення конфлікту, відновлення мирного життя на Донбасі та сході України", йдеться на сайті лаври.

Скриншот

Як повідомляв OBOZREVATEL, за даними Моніторингової місії ООН, від початку війни [квітень 2014 року] на Донбасі загинули 3367 цивільних осіб, ще понад сім тисяч мирних жителів отримали поранення.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.