З архіву ПУ. Курс визначено: “Україна не визнає анексію Криму Росією в обмін на мир на Донбасі. Повернення Криму - це частина нашої національної ідеї”, - Зеленський (відео)

Схоже шостий президент остаточно відкинув політику замовчування кримськогоо питання, щоб не засмучувати, як переконався. недоговороспроможного Путіна

Президент Володимир Зеленський заявив, що повернення Криму є частиною української національної ідеї, при цьому запевнивши, що Україна не визнає анексію Криму Росією в обмін на мир на Донбасі. Про це глава держави заявив в рамках форуму “Ace of Crimea” в Києві, передають Патріоти України 26 лютого 2020 року.

За його словами, той факт, що Крим-це частина України, є такою ж аксіомою, як і те, що тиждень складається з семи днів. Глава держави підкреслив, що українці на 100% єдині в питанні невизнання анексії півострова.

“Отже, повернення Криму – це безперечна частина нашої національної ідеї”, – заявив Зеленський.

Гарант Конституції зазначив, що захоплення Криму Росією показало всьому світу недосконалість і вразливість системи міжнародного права. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує боротися за мир на Донбасі, при цьому варіант остаточної “здачі” Криму Росії не розглядається ні за яких обставин.

“Ми зробимо все, щоб над Кримом знову майорів український прапор. Так, це дуже складна задача, яка не може вирішитись, на жаль, завтра. Але є речі, які ми можемо і повинні робити вже сьогодні”, – сказав президент.

Одним з важливих кроків глава держави назвав підтримку проживаючих в Криму людей і громадян з кримською реєстрацією. Не менш важливими завданнями є звільнення політв’язнів і відновлення українського мовлення на півострові.


З архіву ПУ. Гра в одні ворота: Кого Україна віддала бойовикам

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:30

Серед обміняних є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Серед них є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Олексі...

Відреагував на цмикання Садовим американців?: Хомчак закликав чиновників не сіяти паніку

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:05

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не розпалювати панічні настрої в суспільстві і не сприяти створенню "не визначених законом воєнізованих формувань". Частков...