
Президент Російської Федерації Володимир Путін назвав Київ "давньою російською столицею". Таке висловлювання прозвучало під час його виступу 9 травня 2019 року з нагоди Дня перемоги над нацизмом, повідомляють Патріоти України.
"Перемога добувалася відвагою учасників оборони древніх російських столиць – Києва і Великого Новгорода, безстрашністю захисників Смоленська, Одеси, Севастополя, безмежною стійкістю жителів блокадного Ленінграда", – заявив російський президент.
За його словами, подвиг ветеранів із різних країн "неможливо розділити" "Сьогодні ми бачимо, як у деяких країнах усвідомлено спотворюють події війни, як зводять в кумири тих, хто, забувши про честь і людську гідність, прислужував нацистам, безсоромно брешуть своїм дітям, зраджують своїх предків", – стверджує Путін.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...