
Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши копію заяви, передають Патріоти України.
Заяву датовано 20 жовтня 2019 року. У своєму пості він процитував роман письменника Івана Багряного "Сад Гетсиманський": "Ліпше умерти раз, умерти гордо, з незламаною душею, аніж повзати на колінах і вмерти двічі – морально й фізично. Але в першім варіанті ще є шанс узагалі не вмерти". Які причини відставки, голова Київської ОДА не пояснив.

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: