З архіву ПУ. Луганський екснардеп-комуніст плакався Соловйову: "Це вирок... Немає ліків та лікарів. Єдиний бізнес, який процвітає - похоронний. Лідери "ДНР" і "ЛНР" не розуміють" (відео)

Коронавірус в Луганську масово вбиває людей, адже ліків і лікарів в окупованому місті немає. Таку заяву зробив у жовтні 2020 року один з колишніх депутатів Верховної Ради Спірідон Кілінкаров, який в 2014 році перетворився на посібника російських окупантів і втік в Росію на постійне місце проживання, зазначають Патріоти України.

"Там епідемія. Пневмонія - це вирок! Там немає ліків та лікарів, лікувати нікому", - заявив він.

"Чоловік лежав на ліжку і розумів, що його ніхто не вилікує", - зазначив колишній нардеп.

Він додав, що надії на порятунок немає, а єдиний успішний бізнес в ОРДЛО - похоронний.

"Єдиний бізнес, який процвітає, це надання похоронних послуг, який збільшився в три рази. Є той, хто може оцінити реальну ситуацію? Хоча б подивитися, чим можна допомогти людям. Лідери ДНР і ЛНР взагалі розуміють, що там відбувається?" - заявив екс-нардеп.

Переговори із РФ відбудуться за потреби у Зеленського - Подоляк

п’ятниця, 20 травень 2022, 0:31

Переговори з Росією не закінчилися, вони призупинені, оскільки будь-яка війна закінчується переговорами. Про це заявив радник глави офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Переговори Зеленського з Путіним відб...