З архіву ПУ. Львівську журналістку, яка зрадила Україну, а потім була департована з Росії, випустили на свободу

Львівська 60-річна журналістка Олена Бойко, підозрювана в посяганні на територіальну цілісність, вийшла із СІЗО під заставу, передають Патріоти України 10 квітня 2020 року. Застава за підозрювану склала 168 тисяч гривень, повідомив ZAXID.NET з посиланням на прокуратуру Львівської області. У прокуратурі повідомили, що на свободі зрадниця перебуває вже більше місяця, оскільки застава була внесена ще 3 березня.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проти Бойко завершено, триває розгляд справи в суді.

Рішення про вихід із СІЗО передбачає, що жінка має за першим викликом з'являтися до слідчих і на засідання суду. В СБУ та прокуратурі запевнили, що вона виконує всі формальності, але все одно залишається під наглядом.

"Нам дуже подобається, як воно горить": Бійці ГУР дістали російський "Панцир-С2" у підземному укритті (відео)

вівторок, 23 червень 2026, 17:22

Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...

"Нікакой вайни нєт": Влада РФ відмовляється вмикати сирени під час атак з абсурдних причин, - розвідка

вівторок, 23 червень 2026, 16:56

Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...