З архіву ПУ. "Мы еще встретимся и поговорим": Нардеп-кнопкодав пригрозив журналістам, які зафіксували порушення

Народний депутат-мажоритарник Олександр Ковальов, якого спіймали на кнопкодавстві, погрожував журналістам. Про це повідомляє рух "Чесно", передають Патріоти України 10 вересня 2019 року.

У кулуарах він підійшов до журналістів руху із запитанням, навіщо опублікували новину про порушення ним процедури під час голосування.

Ковальов запитав місце народження журналістів, сфотографував журналіста Олександра Саліженка на свій телефон і надіслав фото комусь у месенджері. На запитання, чи можна розцінювати це як погрозу, Ковальов відповів:

"Мы еще встретимся и детально об этом поговорим". Він також записав прізвище та поцікавився, із якого округу журналіст.

"Розцінюємо це як погрозу нашим журналістам за виконання професійної діяльності відповідно до статті КК України "Погроза або насильство щодо журналіста", відповідно до чого була подана заява про злочин до правоохоронних органів", - заявили у "Чесно".

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...

З архіву ПУ. Тер носа і ховався за колоною: Тищенка "засікли" в Раді за дивним заняттям (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:00

Після візиту до "куточка Добкіна" нардеп намагався голосувати із виключеною системою. У Раді помітили Миколу Тищенка, який належить до партії "Слуга народу", за дивними заняттями, передають Патріоти України. Поведінка депутата було, м'яко кажучи, незви...