З архіву ПУ. "Майстри крутили біля скроні, коли будували": Журналісти знайшли секретну дачу Медведєва (відео)

Куратором будівництва був колишній однокласник Дмитра Медведєва – президент федерації веслування Росії Євген Архіпов.

Журналісти виявили, що маєток на 27 га в Астраханській області на двох островах належить колишньому прем'єру Росії та другу президента Володимира Путіна Дмитру Медведєву. Про це йдеться в розслідуванні "Проекту", передають Патріоти України у квітні 2020 року.

Дачу виявили ще у 2012 році, але тоді ЗМІ припускали, що там буде відпочивати президент Росії Володимир Путін. До того як маєток віддали для Медведєва, це була туристична база "Лотос", але з 2010 року її забудовою активно займалися фірми-прокладки астраханського депутата.

За словами журналістів, куратором будівництва був колишній однокласник Дмитра Медведєва – президент федерації веслування Росії Євген Архіпов. На дачі є басейн на 50 м, тренажерний зал, баня, два спальні корпуси, центральний корпус із роялем, кухня "семи народів світу" з повним набором техніки, кінотеатр 5d і вісім будинків для гостей.

Як стверджується в розслідуванні, все будувалося під зріст Медведєва. "Іноді доходило до смішного. Майстри крутили біля скроні, коли їм видавали критерії. "Ну хто в такому умивальнику вмиватися буде? Ну які 650 см? Ну 800 же повинно бути", – розповів розслідувачам один із колишніх будівельників.

Місцеві жителі повідомили, що Медведєв приїжджає на дачу двічі-тричі на рік. Саме тоді посилюється охорона, а від селян навіть вимагають не випускати корів із хлівів, щоб ті "не тинялися й не гадили".

​Недоімперія набуває статус спонсора тероризму: Фігуранти справи MH17 у день знищення малайзійського Boeing спілкувалися з керівництвом Росії – голландські ЗМІ

неділя, 9 травень 2021, 7:04

Фігуранти справи про збитий над Донбасом літак MH17 в день вчинення теракту спілкувалися з високопосадовцями Російської Федерації. При цьому вони протягом декількох годин не знали, що збитий літак є пасажирським лайнером. Про це йдеться у програмі Nieu...

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...