З архіву ПУ. "Маша ваша еще та "трольчиха": Цимбалюк публічно поставив на місце Захарову (відео)

Представник МЗС РФ спробувала заявити, що українцям нібито на державному рівні забороняють спілкуватися з представниками російських ЗМІ.

Марія Захарова. Фото: соцмережі.

Український журналіст Роман Цимбалюк вступив у дискусію з офіційним представником МЗС Росії Марією Захаровою через звільненого головного редактора "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського. Суперечка розгорілася в рамках брифінгу чиновниці, повідомляють Патріоти України 14 вересня 2019 року.

"А ви з Вишинським зустрічалися в Москві? А будете?" – запитала Захарова. "Звичайно, якщо буде така можливість. Я відкритий до спілкування", – відповів їй українець.

Представник МЗС РФ вибухнула висловлюваннями про те, що українцям нібито на державному рівні забороняють спілкуватися з представниками російських ЗМІ. Цимбалюк же нагадав, що Вишинський повинен відповісти перед Україною, за що його нагородили медаллю "За повернення Криму". Захарова огризнулася, що це далеко не головне. "Для України головне", – заперечив їй Цимбалюк.

"Я запитувала про інше, Романе. Я питала, ви можете дозволити собі як представник УНІАН нарешті зробити інтерв'ю з Кирилом Вишинським? Він відповість вам і про медаль, я так думаю, і на всі інші питання", – висловилася Захарова.

Примітно, що росЗМі подали те, що трапилося, як "тролінг" Захарової. Користувачі ж в коментарях присоромили росіян. "Хто кого ще затролив. Хоч би не палились на весь світ. Так за що Вишинському медаль "За повернення Криму" дали? Особисто брав участь у захопленні чужої території чи, як зазвичай, пропагував по-старому? Маша ваша ще та "трольчиха", – написали в коментарях.

Хіти тижня. "В сериале "Слуга народа" Голобородько вышел и послал МВФ в ж*пу. И дальше все понесли золото на Майдан. Дефолт, короче. В реальной жизни все происходит не так открыто. Трусливо. Чужими руками", - Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 2:00

"Дуэт-дефолт. Как Конституционный Суд и ОАСК при молчаливом согласии президента Украину к дефолту ведут", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продовжує: . "В сериале Слуга Народа Голобородько вышел и послал МВФ в попу. И ...

Хіти тижня. "Судьи Конституционного суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну", - фінансист Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 1:00

Подібна ситуація дуже влаштовує олігархів та друзів Путіна. "Судьи Конституционного Суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну, потому что кого-то из них могли привлечь за коррупцию. Вот так прямо и говорят. Мы снесли всю систему...