З архіву ПУ. Міський голова Дніпра зізнався, що за "поганого Петі" місцевому самоврядуванню було краще

При цьому Філатов відзначив, що у нього з президентом Порошенком були «дуже складні відносини».

Міський голова Дніпра Борис Філатов вважає, що попри складнощі попередня влада краще співпрацювала з представниками місцевого самоврядування, передають Патріоти України у травні 2020 року.

Мер говорить, що нинішня влада не забула про те, що Філатов виступав на форумі «Від Крут до Брюсселя», який фактично був організований на підтримку Петра Порошенка. «Мені пригадують: ти ж Петю мало в президенти не висував. Але я від жодного слова не відмовлюсь. За поганого Петі ми в місті побудували п’ять нових тролейбусних маршрутів. А при хорошій «зеленій» владі – жодного. Поганий Петя чи ні, але на мікрорайони «Сокіл», «Сонячний», «Парус» я запустив тролейбуси», - сказав він.

При цьому Філатов зізнається, що у нього з президентом Порошенком були «дуже складні відносини». «Він приніс мені дуже багато неприємних моментів в житті, а Гені Корбану багато горя. Але неможливо жити постійно в ненависті, іноді варто перегорнути сторінку. І за Порошенка місцевому самоврядуванню точно було краще жити», - переконаний мер.

З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

середа, 5 травень 2021, 23:55

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських в...