З архіву ПУ. "Мне стыдно": Популярний журналіст заявив про припинення співпраці з телеканалом Медведчука (відео)

Чоловік тоді заявив, що не може співпрацювати з каналом, який пропагує "русский мир".

Дмитро ГордонДмитро Гордон публічно заявив, що він більше не буде з'являтися в ефірі каналу "112 Україна". Таку заяву він зробив 16 травня 2019 року в одній з програм цього каналу, передають Патріоти України.

"Мне очень плохо из-за того, что я выхожу на канале, где Медведчук и другие люди пропагандируют “русский мир”. В последнее время ко мне все чаще подходят люди и говорят: “Вам не стыдно. Или вы - человек Медведчука?”. А я никогда не был человеком Медведчука, и мне действительно стыдно. Поэтому я принял тяжелое для себя решение: я больше не буду выходить на 112-м канале и на канале NewsOne ни гостем, ни ведущим. Сегодня последний мой эфир", - заявив Гордон.

Раніше двічі на тиждень в ефірі цього телеканалу виходила авторська програма журналіста під назвою "Гордон". Він також раз на тиждень був гостем програми "Вечірній прайм".

Офіційно заяву каналу про звільнення Дмитра Гордона опубліковано не було. Сам він акцентував, що повернеться тільки в тому випадку, якщо у каналу з'явиться новий власник.

З архіву ПУ. "Дефолт призведе до стрибка протестних настроїв і силового повалення влади. А в Зеленського, на відміну від Януковича, "Беркуту" немає", - Карл Волох

неділя, 11 квітень 2021, 21:30

Арсенію Яценюку вдалося витягнути країну з прірви, та все одно його рейтинг обнулився. Арсеній Яценюк був найліпшим прем‘єром за історію незалежності і витягнув країну з ями. І все одно його рейтин обнулився. Нинішнім керманичам не варто тішити себе іл...

"І цими рукож*пими Путін лякає цілий світ" : В окупованій Керчі під час "Пострілу пам'яті" у російських окупантів заклинило гармату, інша відкрила вогонь по "визволеному" місту (відео)

неділя, 11 квітень 2021, 21:11

В окупованій Керчі 11 квітня, в рамках святкування Дня визволення міста від нацистських загарбників, на території колишнього морського вокзалу провели акцію "Постріл пам'яті", на якій були заплановані залпи з двох гармат. Гармати встановили таким чином...