З архіву ПУ. Москва в шоці, Київ регоче: Трамп назвал Зеленского президентом Росії

Схоже в голові 45 президента США змішалися кілька скандалів, фігурантом котрих він став

Дональд Трамп, виступаючи перед журналістами 28 жовтня 2019 року, назвав президента України Володимира Зеленського «російським президентом». Про це йдеться в опублікованій на сайті Білого дому стенограмі брифінгу, зазначають Патріоти України.

«Отже, у двох словах, викривач написав неправдивий донос про розмову. Тепер вони не хочуть говорити про викривача, бо не думали, що я збираюся опублікувати розмову. Коли я її опублікував, я спростував дії Шиффа (Адам Шифф, голова спеціального комітету з розвідки у Конгресі – ред.). І щоб висловити свою думку, російський – як ви знаєте, новий російський президент, хороший чоловік, зробив свою заяву. Там не було нічого. На нього не чинився жодний тиск», – заявив Трамп.

На обмовку звернув увагу журналіст CNN Деніел Дейл.

«Трамп назвав Зеленського президентом України, а трохи пізніше в бесіді з журналістами назвав його «російським – як ви знаєте, новим російським президентом», – написав журналіст.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.