У п’ятницю, 13 грудня 2019 року, співробітники поліції в Києві на цивільному авто підрізали легковий автомобіль після чого потерпілі самостійно їх зупинили. Водій легковика зателефонував знайомому генералу, який вислав на підмогу автобус силовиків, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Київ Оперативний”.
Після зупинки автомобіля порушників, “правоохоронці” закрилися всередині, почали штрикати посвідченням і нецензурно лаятися, розповіли потерпілі.
“Ми викликали поліцію, але нічого не змінилося. Вже через 10 хвилин приїхав автобус з силовиками. Ті заламали всіх – і нас, і журналістів, і людей, які просто стояли поруч”, – розповіли постраждалі хлопці.
За їх словами, їх відвезли у відділення поліції, двох людей і зовсім побили. У решти – взяли відбитки пальців і протримали у відділенні протягом 4 годин. За цей час винуватці ДТП виїхали.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою