З архіву ПУ. На її руках кров сотень українців: Найманці "ДНР" відправили на підвал відому "ополченку"

Що трапилося і чим проштрафилася Ольга Качура - поки незрозуміло.

Ольга Качура. Фото: соцмережі.

У місцевих пабліках пишуть, що «командир реактивного артилерійського дивізіону 3-й омсбр 1-го армійського корпусу» так званої «ДНР» Ольга Качура ( «Корса») потрапила "на підвал", повідомляють Патріоти України 2 вересня 2019 року.

«Оля на баланді. Деталей, на жаль, немає», - повідомив сайт «Нова Горлівка». Ольга Качура занесена в «Чистилище» сайту «Миротворець в категорію «бойовик НЗФ, зрадник Батьківщини». Відомо, що вона 1970 року народження, проживала в Донецьку. У минулому Качура - підполковник міліції в запасі. «Звільнено з органів внутрішніх справ у лютому 2011 року. Остання посада - заступник начальника відділу - начальник штабу Кіровського райвідділу Донецького міськуправління міліції. Колишні товариші по службі характеризують її як рідкісну тварину, любительку спиртного», - інформує «Миротворець».

Навесні 2014 «Корса» стала активісткою «русского мира». В інтерв'ю «телебаченню Новоросії» вона розповіла, що «працює» з «Градами» ще з червня 2014-го, а до цього воювала в банді Гіркіна-Стрєлкова в Слов'янську. 14 лютого 2015-го, напередодні зустрічі в Мінську, командувала обстрілом мирних жителів Дебальцевого. Вона причетна до обстрілу Новолуганского 18 грудня 2017 року. Тоді вісім чоловік з пораненнями різної тяжкості опинилися в лікарні, зруйновані 22 будинки, серед яких школа, дитячий сад, фельдшерський пункт і житлові будинки. У всіх своїх інтерв'ю «Корса» говорила, що її мрія - «дійти до Києва». Ще відомо, що в травні цього року вона в числі перших отримала російський паспорт. Що трапилося і чим вона проштрафилася, поки незрозуміло.

"Щоб черепаху зґвалтувати!": Депутат Держдуми заявив на росТБ, що в Данії відкрили "балаган" для зоофілів (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 13:30

Олексій Журавльов запевнив, нібито заклади для зоофілів в Європі працюють офіційно. Журавльов додав, що діяльність згаданого центру нібито узаконена. "У них перший порнобалаган відкрився для зоофілів! Ви уявляєте?! Для зоофілів в Данії, офіційно працює...

З архіву ПУ. Єрофєєв та Александров, яких обміняли на Надію Савченко, уже мертві, - журналіст Цаплієнко

вівторок, 22 вересень 2020, 13:00

Одного нібито зарізали в рідному місті, а іншого вбили в Сирії. Російські спецпризначенці Євген Єрофєєв та Олександр Александров, яких свого часу обміняли на Надію Савченко, нині вже мертві. Про це 9 вересня 2019 року в ефірі програми ТСН.Тиждень сказа...