З архіву ПУ. "На словах он граф Толстой, а на деле...": Гончаренко розлютив голову делегації Росії в ПАРЄ (відео)

Олексій Гончаренко додав, що місце Петра Толстого – в "кімнаті бруду" у палаці президента РФ Володимира Путіна в Геленджику.

Народний депутат України від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко влаштував перепалку з головою Держдуми РФ Петром Толстим на засіданні ПАРЄ. Глава делегації Росії в Парламентській асамблеї Ради Європи сидів позаду українця. Гончаренко почав знімати його на відео, яке згодом опублікував у Telegram-каналі, передають Патріоти України 27 січня 2021 року.

На записі нардеп сказав, що позаду нього сидить "пропагандист, негідник і вбивця", проти якого введені санкції. Спершу росіянин не реагував на слова українця, а потім подивився в його бік і почав нервувати – крутитися, хитати головою і чухати потилицю.

"Знаєте, як про нього краще за все сказати? Для когось граф Толстой, а сам просто... ну в загальному ви зрозуміли хто", – пожартував Гончаренко.

Петро Толстой і Олексій Гончаренко

Російський політик у відповідь щось сказав народному депутату, знявши на цей час маску. Гончаренко відреагував словами: "От виродок, справжнісінький. Граф Толстой, блін... Ось такі нікчеми сюди їдуть, поплічники Путіна. Ну нічого, він же під санкціями, скоро у нього все заберуть в Європі".

Гончаренко додав, що місце Толстого – в "кімнаті бруду" у палаці президента РФ Володимира Путіна в Геленджику. Українець пожартував, що там росіянин зможе "крутитися на шесті перед Путіним".

Відступу від "Формули миру" Зеленського не буде: Підсумковий документ Саміту миру, який підпишуть держави-учасниці, не пройде у невигідній для України редакції - ЗМІ

четвер, 13 червень 2024, 17:19

У Швейцарії виправили проблемні положення підсумкового документа Саміту миру, який міг мати небажані наслідки для України, повідомляє "ЄвроПравда". . Нагадаємо, 28 травня з Берна до усіх столиць країн-учасниць саміту передали компромісний варіант підс...

Сунак і консерватори на порозі поразки: Фаворит на посаду прем'єра Британії, лідер лейбористів Кір Стармер розповів щодо своєї політики стосовно України

четвер, 13 червень 2024, 16:56

Парламентські вибори у Великій Британії відбудуться 4 липня 2024 року. Вони визначатимуть склад Палати громад, яка, зі свого боку, визначатиме уряд Великої Британії. Згідно опитувань, лейбористи значно випереджають консерваторів у симпатіях виборців. Л...