З архіву ПУ. Нагадує "братків" із 90-х: Українців повеселило фото "модної" нардепки в Раді

Народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя" Наталія Королевська виступила з трибуни Верховної Ради в шкіряній куртці, чим викликала бурхливе обговорення в соцмережі. Відповідний знімок опублікував на своїй Facebook-сторінці журналіст Ян Доброносов, передають Патріоти України.

Як видно на знімку, нардеп прийшла на засідання парламенту в коричневій шкірянці, синіх рукавицях і з "значком від коронавіруса" у вигляді білого хреста на чорному тлі (такі раніше почали носити депутати російської Держдуми, щоб "відлякувати вірус").

Такий імідж Наталії Королевської викликав у коментаторів асоціації з "революціонерами" на чолі зі Швондером, яких описав у "Собачому серці" письменник Михайло Булгаков. Деяким здалося, що її стиль нагадує братків з "лихих дев'яностих".

"Коли" мода "на таких "королевських" пройде, тоді і буде в Україні щастя", - пишуть в коментарях до опублікованого знімка.

Видовище заворожує: Як британські танки Challenger 2 проходять злагодження в Україні перед відправкою на передову (відео)

субота, 1 квітень 2023, 22:19

Британські танки Challenger 2 вже обкатують в Україні перед відправленням на фронт. Відео Міноборони.

Ще одна країна відмовилася проводити фехтувальні змагання через участь у них росіян та білорусів

субота, 1 квітень 2023, 22:14

Французька федерація фехтування скасувала етап Кубка світу з чоловічої шпаги через скандальне рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) допустити до змагань російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляється на офіційному сайті організаці...