
Країна-агресор Росія на чолі з президентом Володимира Путіна прагне захопити не тільки східні області України, що робить нині на Донбасі. Наступною ціллю російського лідера має стати і весь південь нашої країни, вважає ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін. Про це він заявив в ефірі програми "Рандеву з Яніною Соколовою" у квітні 2020 року, передають Патріоти України.
"Південь йому набагато потрібніший. Але в нього набагато інше розуміння півдня: для нього це "Новоросія" – Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, щонайменше", – сказав політик.
За його словами, у такий спосіб Путін зможе контролювати чи навіть домінувати у Чорному морі, а також зробити коридори на суші. "І не тільки Крим, а й Придністров’я, Молдову – замикає все, свою державу", – вважає ексміністр.
Він додав, що після вирішення питань інфраструктури, води, портів та інших комунікацій, глава РФ зможе повністю "відсікти" Україну від моря. "І Харків теж. Але реальна небезпека – це південь, туди він прийде найпершими. І те, що там спершу будуть дестабілізаційні речі, а потім якісь інші операції – це сто відсотків", – підсумував Клімкін.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...