З архіву ПУ. "Не ту країну назвали Гондурасом": Російські солдати нетривіально намагались зупинити "самоходку", котра сама собою поїхала кудись геть (відео)

В одній з військових частин у Російській Федерації бійці намагалися зупинити самохідну гаубицю "Мста" ... цеглою.

Відповідне відео опубліковано в YouTube, передають Патріоти України.

Так, на кадрах зафіксовано, що військовий кидав під гусениці гаубиці цеглини. Крім того, довелося застосувати фізичну силу. Один з бійців упирався в корпус знаряддя, щоб його уповільнити. "Мста" в результаті зупинилася.


Як відомо, 152-міліметрова гаубиця "Мста-С" прийнята на озброєння в Росії в 1989 році. Вона призначена для знищення живої сили, тактичних ядерних засобів, артилерійських батарей, броньованої техніки, протитанкових засобів і засобів ППО, а також для руйнування польових фортифікаційних споруд і пунктів управління противника.

Опублікував: Олег Устименко

Постачання ЗСУ ракетних систем MLRS можуть призвести до перелому на полі битви з РФ, - експерт

субота, 28 травень 2022, 10:56

Сполучені Штати Америки незабаром можуть схвалити постачання Україні реактивних систем залпового вогню MLRS. Експерти вважають, що надання Києву такої зброї може призвести до перелому на війні Росії проти України і суттєво вплинути на подальший розвито...

Відпрацювала артилерія ЗСУ: Десантники з Іваново достроково закінчили "спецоперацію" в Україні

субота, 28 травень 2022, 10:43

Українським артилеристам вдалося накрити позицію ворога на Харківщині. В результаті успішного удару було ліквідовано майже 50 російських десантників, передають Патріоти України. Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що більшість із загиблих - солдати стро...