З архіву ПУ. "Не вважав за потрібне": Звільнений з російського полону Павло Гриб не захотів привітатись з президентом України

7 вересня після дворічного полону в'язень Кремля разом з іншими українцями повернувся в Україну.

Павло Гриб

В аеропорті Павло Гриб не став тиснути руку президентові України Володимирові Зеленському, передають Патріоти України 7 вересня 2019 року з посиланням на на "Голос.UA".

"Не привітався, тому що не вважав за потрібне", - заявив Павло.

21-річний в'язень розповів, що росіяни до останнього не говорили нічого про звільнення. Сьогодні його підняли о 03:00, наказавши зібрати речі. Коли всі були готові, очікування подальших дій розтягнулося на кілька годин. "Потім документи, гроші видали. Гроші, які мої були на рахунку - 1400 з гаком рублів на дорогу і мої гроші", - сказав Гриб.

Зараз він не хоче говорити і згадувати, що з ним було в РФ. Питання про здоров'я трохи дратує: "Що я, хворий якийсь? Мене всі питають. А мені 21 рік - я не дід якийсь!".

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...