З архіву ПУ. Не викликає звикання, або Чим президент нерви лікує (фотофакт)

У машині Зеленського помітили антистресовий препарат.

В автомобілі президента України Володимира Зеленського помітили упапковку таблеток, які нагадують популярні заспокійливі ліки. Так, в об'єктив фотографа потрапили деякі предмети в "кишені" передніх дверцят чорного Mercedes-Benz S-Class, серед яких розгледіли препарат Гліцисед, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

На кадрі показано, як Зеленський в оточенні охоронців знаходиться біля машини і прямує до входу в будівлю. Поруч з авто також був голова Офісу президента Андрій Богдан.

На знімку фотокора видання Олександра Гончарова можна побачити заспокійливий засіб від стресу і нервів, що зберігається в "мерсі" по сусідству з іншими предметами в цій "аптечці".

Антистресовий препарат Гліцисед вважається одним з найбільш високоефективних пігулок, що нормалізують роботу центральної нервової системи та зменшують напругу, покращують роботу мозку, регулюють обмінні процеси.

Таблетки від стресів широко застосовуються при лікуванні збудливості, усяких неврозів. В даних медпрепаратах відсутні барбітурати, що викликають звикання. Їх прийом сприяє нормалізації сну.

Ліки відпускаються без рецепта.

Активним компонентом препарату є гліцин, проста речовина групи амінокислот. Під дією ліків відбувається ослаблення психоемоційних реакцій, підвищується здатність людини до соціальної адаптації, знижується дратівливість, підвищена агресивність і конфліктність. Препарат застосовують в комплексі з іншими лікарськими засобами при психоемоційному напруженні, депресії, порушення сну, підвищеної дратівливості а також для зниження тяги до алкоголю.

Хіти тижня. "В сериале "Слуга народа" Голобородько вышел и послал МВФ в ж*пу. И дальше все понесли золото на Майдан. Дефолт, короче. В реальной жизни все происходит не так открыто. Трусливо. Чужими руками", - Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 2:00

"Дуэт-дефолт. Как Конституционный Суд и ОАСК при молчаливом согласии президента Украину к дефолту ведут", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продовжує: . "В сериале Слуга Народа Голобородько вышел и послал МВФ в попу. И ...

Хіти тижня. "Судьи Конституционного суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну", - фінансист Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 1:00

Подібна ситуація дуже влаштовує олігархів та друзів Путіна. "Судьи Конституционного Суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну, потому что кого-то из них могли привлечь за коррупцию. Вот так прямо и говорят. Мы снесли всю систему...