З архіву ПУ. Недоімперія біситься: Російський бойовий літак кілька разів заходив на бойовий курс над українським "Айлендом"

На провокації екіпаж “Айленда” не відповідав, а після проведення чергових маневрів помітив задимлення на російському катері.

У Чорному морі російський військовий літак кілька разів заходив на бойовий курс над українським патрульним катером «Старобільськ». Про це йдеться в сюжеті Телерадіостудії Бриз МО України, передають Патріоти України 28 травня 2020 року.

Днями «Старобільськ» здійснив вихід в море, виконавши низку навчально-бойових завдань. Зокрема одним із них було виконання артилерійських стрільб з основного калібру катеру – автоматичної корабельної артилерійської системи М110.

По закінченню навчально-бойових вправ моряки отримали завдання на супроводження українського розвідувального корабля «Переяслав».

Підійшовжи ближче, українські моряки виявили (і вже не вперше) російські військові кораблі в районі окупованих газових родовищ – це патрульний катер ФСБ РФ «Изумруд» та ракетний катер ЧФ «Ивановец», а також російський військовий літак, який декілька разів заходив на бойовий курс над українським катером.

Зазначається, що на провокації екіпаж “Айленда” не відповідав, а після проведення чергових маневрів помітив задимлення на російському катері, який постійно перебував у зоні візуальної видимості. Після побаченого екіпаж «Старобільська» вийшов на зв’язок з російським катером, аби дізнатись чи потрібна їм допомога. Але відповідь була очевидною: “Все штатно – спасибо”.

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...

Влучили у будинок та поранили мирного жителя: Найманці "ДНР" обстріляли Красногорівку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 12:45

Вранці 5 серпня прифронтова Красногорівка піддалася обстрілу з боку НЗФ. Про це повідомляє глава ДонОДА Павло Кириленко, передають Патріоти України.