З архіву ПУ. Нехай скаже це рідним загиблим: Сивоха розлютив мережу заявою про "войовничу меншість" в Україні

Пропозиція радника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Сергія Сивохи почати пошук "діалогу на шляху до миру" на Донбасі і відмовитися від старої політики, яку диктує "войовнича меншість", викликала бурхливу реакцію в соцмережах, передають Патріоти України 31 жовтня 2019 року.

Сивохо зробив заяву, якою анонсував створення Національної платформи примирення і єдності.

При цьому він підкреслив, що "більшість українців хочуть саме цього, але войовнича меншість продовжує диктувати стару обридлу політику". Національна платформа примирення і єдності, на його думку, повинна об'єднати "всі розсудливі сили України для пошуку діалогу на шляху до миру".

Такы слова Сергія Сивохо викликали різку критику серед користувачів соцмереж, які, зокрема, поцікавилися, чому нинішній радник секретаря РНБО "тусувався" в Києві, а не в окупованому Донецьку. "Там же всі свої? Миролюбні буряти, які дуже ... дуже, дуже хочуть миру на відміну від войовничої меншості!", - написав Олексій Петров.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: