Українські військові показали, як знищили в районі проведення Операції об'єднаних сил мінометну позицію терористів та будівлю, у якій перебував ворог. Відповідне відео з'явилося на каналі Бойової групи К-2 54-ї бригади в Youtube, повідомляють Патріоти України 24 червня 2020 року.
Автори ролику уточнили, що події розгорнулися у степовій частині Донеччини на її окупованій частині. "Тепер до вашої уваги ми хочемо показати знищення мінометної позиції та житлового приміщення окупантів, до яких вище вказаний "УРАЛ" (знищений раніше ЗСУ, - ред.) підвозив смертоносні міни та патрони. Так, в один із сонячних ранків, ворог почав гатити по наших позиціях та по мирному населенню. У зв'язку з чим було прийняте рішення на знищення ворога та вогневих засобів. І до роботи взялися розвідники. За допомогою засобів розвідки було встановлено точне місцезнаходження ворога та його вогневих засобів і полетіла "отвєточка", - розповіли у бригаді.
"В результаті вогню у відповідь було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення ворога. Як ви бачите на відео, ніхто з окупантів не втік", - додається у повідомленні.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...