З архіву ПУ. Нові обличчя нової влади: Помічниці "слуг народу". Танцівниці та моделі з модними дипломами (фото, відео)

Журналісти-розслідувачі "Радіо свобода" видали черговий сюжет з висвітленням облич теперишньої влади. Наразі йдеться про нижню ланку вертикалі - слуг "слуг" Слуги народу, повідомляють Патріоти України27 вересня 2019 року.

Так депутат-мажоритарник від партії "Слуга народу" Олексій Мовчан взяв собі в помічниці 24-річну весільного адміністратора Валерію Гриценко. Цікаво, що на початку 2019 року Гриценко шукала роботу організатора масових заходів. Також вона пропонувала свої послуги як моделі.

З біографії дівчин відомо, що вона є дочкою секретаря кременчуцької міськради Юрія Гриценка.

Олексій Мовчан здобув перемогу на 150 виборчому окрузі в Полтавській області.

Інший нардеп від "Слуги народу" - Микола Тищенко - взяв собі в помічниці 22-річну модель Мар'яну Міхолап.

У минулому році вона закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю "економічна кібернетика", а на сайтах пошуку роботи шукала вакансію репетитора.

В кінці серпня її резюме було видалено. Відомо, що в 2017 році Міхолап брала участь у відборі на конкурс "Міс Україна".

Ресторатор Тищенко, відомий по буремним 90-м як Коля Оболонський, потрапив до Верховної Ради 9-го скликання, отримавши перемогу на 219 виборчому окрузі в Києві.

"Лучше б заказали чартер до ДАПа": Українців обурили фото поїздки "слуг народу" на Донбас

середа, 21 жовтень 2020, 19:46

Квиток на поїзд Інтерсіті у першому класі з Києва до Костянтинівки коштує 1 150 грн. Всього поїхало 140 нардепів від "Слуги народу". У середу, 21 жовтня, представники фракції "Слуга народу" у Верховній Раді вирушили в робочу поїздку на Донбас. Українці...

Хіти тижня. "Кака разница?!": Тимчасовий "міністр-плагіатор" скасував обов’язкове ЗНО з української мови та літератури

середа, 21 жовтень 2020, 19:30

Міністерство освіти скасувало обов’язкове ЗНО з української мови та літератури. Про це повідомляє народний депутат Володимир В’ятрович, зазначають Патріоти України. . У 2021 році складати цей тест будуть тільки абітурієнти, які вступають на гуманітарн...