Ообрані у листопаді 2020 року депутати Сюртівської ОТГ на Закарпатті після складання присяги виконали гімн Угорщини. Про це повідомило у Facebook "Закарпаття ТОП". У пабліку також виклали відповідне відео із залу засідань, передають Патріоти України.
Народні обранці складали присягу 21 листопада, у День гідності і свободи. "У День гідності і свободи України в Сюртівській ОТГ складали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній державі? У нас готують кримський сценарій, а потім будуть плакати і стогнати щодо втрати Закарпаття?" – йдеться в повідомленні до відео.
Також зазначено, що правоохоронні органи ніяк не відреагували на інцидент.
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...