З архіву ПУ. "Об'їдки" справи: Після кількох днів скандалу поліція "оперативно" нагрянула в ресторан нардепа Тищенка

Поліцейські роз'яснили адміністратору ресторану норми дотримання карантину і попередили про відповідальність за їх порушення.

Поліція Києва перевірила ресторан народного депутата з фракції «Слуга народу» Миколи Тищенка на дотримання карантинних обмежень, передають Патріоти України 28 квітня 2020 року.

Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, в момент появи правоохоронців відвідувачів в ресторані не було, всередині знаходилися тільки кілька працівників. Поліцейські роз'яснили адміністратору ресторану норми дотримання карантину і попередили про відповідальність за їх порушення. Адміністратор написав пояснення і підписав зобов'язання про заборону закладам громадського харчування приймати відвідувачів в період карантину. У адміністратора також взяли зобов'язання по роботі закладу виключно в онлайн-режимі.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...