З архіву ПУ. Обличчя "Слуги народу" без купюр: "Коля Оболонський" знов нахамив журналістці у Верховній Раді (відео)

Метросексуал, ресторатор та за переказами лихий "браток" з 1990-х так і не усвідомив, що статус депутата не лише дає "корочку" з явними і непублічними привілеями, але накладає багато зобов'язань, в т.ч. тримати постійний іспит перед ЗМІ та громадськістю

Народний депутат України від партії “Слуга народу” Микола Тищенко вкотре осоромився в ході спілкування з журналістами. Про це у себе в Twitter повідомляє “Радіо Свобода”.

Журналіст 19 вересня 2019 року запропонувала Тищенку і його колезі Артему Культенку пройти невеликий тест на знання міністрів, за призначення яких вони голосували. Народні обранці не змогли відповісти, хто на сьогоднішній день є міністром охорони здоров’я.

Журналіст зазначила, що багато людей звинувачують “Слугу народу”, що вони голосують, але не читають, за що голосують. На це Тищенко набрав у склянку води і сказав: “Попийте водички, вам корисно”.

Пізніше Тищенко заявив, що читає закони, однак журналіст захотіла це перевірити.

“А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько? Або дружина? Хто ви, щоб перевіряти?”, – заявив Тищенко.

У відповідь журналіст заявила, що вона є представником ЗМІ, в обов’язки яких входить контроль за владою. Народний депутат протиставити нічого не зміг і просто пішов.

Раніше той же нардеп не зміг відповісти, чому в Україні запроваджено день трауру 29 серпня, також засвітився нескромною поведінкою на святі першого дзвоника в одній з київських шкіл.

Путін з Лукашенком могли домовитися розмістити війська РФ в Білорусі, розслаблятися зарано: Клімкін вказав на велику загрозу (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:17

"Є багато даних про те, що сьогодні Лукашенко і Путін могли домовитися про розміщення російських військ в Білорусі", – сказав він. Клімкін зазначив, що зазвичай Рада Федерації РФ не збирається просто так. Як правило, це відбувається для того, щоб зміню...

Хіти тижня. "І цими рукож*пими Путін лякає цілий світ" : В окупованій Керчі під час "Пострілу пам'яті" у російських окупантів заклинило гармату, інша відкрила вогонь по "визволеному" місту (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:00

В окупованій Керчі 11 квітня, в рамках святкування Дня визволення міста від нацистських загарбників, на території колишнього морського вокзалу провели акцію "Постріл пам'яті", на якій були заплановані залпи з двох гармат. Гармати встановили таким чином...