З архіву ПУ. "Он точно не сумашедший и не самоубийца!": Кисельов розповів, що Путін пропонує Зеленському по Донбасу

Журналіст переконаний, що український президент Володимир Зеленський не зможе домовитися з главою Росії Володимиром Путіним про повернення під контроль України окупованої частини Донбасу.

Євген Кисельов

Про це пише у своєму блозі відомий російський і український журналіст Євген Кисельов і зазначає, чим може обернутися для України спроба повернути Донбас на умовах Путіна, передають Патріоти України 16 червня 2019 року.

При цьому, незважаючи на відсутність досвіду, Зеленський точно не божевільний і на умови Москви піти не готовий.Журналіст зазначив, що Путін не змінив своїх планів і думок з приводу України і буде всіляко намагатися повернути країну під російський контроль, саме тому Зеленському не вдасться домовитися з Росією.

Допа проти Гепи: Скориставшись хворобою Кернеса, його старий друг швиденько згорнув кампанію з балотування у мери Києва і націлився повернути собі Харків

неділя, 27 вересень 2020, 10:05

Михайло Добкін наразі очолює партію "Християнські соціалісти", але, за даними ЗМІ, планує боротися за крісло мера Харкова як самовисуванець, зазначають Патріоти України. У минулому він вже займав цю посаду, поки не проміняв її на крісло "губернатора" Я...