З архіву ПУ. "Он всего лишь мокрица…": Екс-ватажок терористів "ДНР" жорстко розкритикував Путіна через обмін полоненими

Гіркін обурився списком звільнених за обміном посібників Кремля...

Ігор Гіркін-Стрєлков

Ексватажок терористів "ДНР" Ігор Гіркін-Стрєлков на своїй сторінці в соцмережі піддав жорсткій критиці умови обміну полоненими між Росією і Україною, передають Патріоти України 7 вересня 2019 року.

Він висловив обурення, що президент РФ Володимир Путін не повернув в Росію полоненого терориста Гаджиєва, відпустивши при цьому затриманих українців. Також Гіркін зазначив, що президент України Володимир Зеленський анонсував «нові перемоги» на терені «дожимання» обгаженого «агресора» і підкреслив: «Сам-же „агрессор“ (был-бы он таким…, увы…, он всего лишь мокрица…) на встрече военнопленных не появился. Ибо не царское это дело — пленных холопов из узилища встречать. А вдруг кто в поганую рожу плюнет? За спины преданных и проданных женщин и детей Донбасса ведь тут не спрячешься — нету их поблизости».

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...