З архіву ПУ. "Они поступают "по-свински": Відомий російський актор виступив проти свавілля Кремля

На думку актора, Росія вже близька до того, що скоро садити в тюрми будуть не тільки людей, а й закривати цілі організації, які здадуться незручними Кремлю.

Костянтин Хабенський

Актор Костянтин Хабенський на офіційній церемонії відкриття фестивалю "Кінотавр" у Сочі заявив, що не можна допускати, коли "незручного журналіста закривають за те, що він пише правду", передають Патріоти України.

На думку актора, може вийти так, що завтра незручним виявиться не тільки журналіст, але і сам "Кінотавр": "Не можна мовчати, щоб з нами і нашими товаришами не сталося такого ж свинства".

Гості фестивалю відреагували на промову Хабенського оплесками.

Як відомо, 7 червня, Нікулінський суд Москви відправив під домашній арешт журналіста видання Meduza Івана Голунова. Журналіста-розслідувача звинувачують у замаху на збут наркотиків. Після арешту Голунова Росію і світ захлиснули потужні акції протесту на підтримку арештованого.

ЄС просить допомоги: Україна відправить миротворців на Балкани

субота, 26 вересень 2020, 8:24

Міністерство оборони України вже прийняло відповідне рішення по підтримці партнерів на Балканах. Інформація про кількісний склад українських військових у місії, а також терміни реалізації не розголошуються. Операція Althea сил Європейського Союзу EUFOR...

От така злободенна "Колиханка" для малечі: У Білорусі на держТБ розіграли з ляльками "повалення Лукашенка" (відео)

субота, 26 вересень 2020, 8:12

Тиран не здатний зачистити своїми карателями народ, що більше не хоче миритися з його пануванням. Ляпас з наче підконтрольного телебачення як свідоцтво і мобілізуючий фактор. У Білорусі на ТБ показали лялькову виставу, де завуальовано розіграли ситуаці...