
Екс-ватажок "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив 11 вересня 2019 року, що терористи без бою втекли з позицій на хуторі Петровському на Донбасі. За його словами, ці позиції окупанти з 1-го корпусу "народної міліції ДНР" утримували протягом п'яти років. Скріншот його повідомлення у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте" опублікував у Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.
"Виявляється, "зрада" буває не тільки у нас!!! За словами Стрєлкова-Гіркіна, орки залишили свої позиції", – написав захисник України.

Сили підтримки ЗСУ оприлюднили кадри роботи інженерної котлованної машини МДК-3. Відео опублікували на сторінці Командування Сил підтримки Збройних Сил України, передають Патріоти України. На кадрах важка гусенична машина буквально «гризе» землю. Перед...
Російська балістична ракета середньої дальності "Орєшнік" може мати серйозні проблеми з точністю через труднощі у виробництві елементів системи наведення. Про це йдеться у матеріалі аналітичного проєкту Dallas Analytics, передають Патріоти України. Авт...