З архіву ПУ. Пекло "руского міра": Українців вразили фото із самого "серця Луганська"

Незважаючи на гучні обіцянки окупаційної "влади" Луганська, так звана "столиця" так званої "ЛНР" протягом уже шести років не перетворюється на "місто-сад".

Проблемні місця Луганська так і не перетворилися на точки росту або оази благополуччя, передають Патріоти України у червні 2020 року.

У групі "Чорний список Луганськ / ЛНР" в коментарях до одного посту розгорілася дискусія, під час якої стало більш ніж очевидно: солодкоголосі пропагандистські посили про процвітаюче життя в "р *** кому світі" виявилися обманом. Так, один з користувачів опублікував два фото, на одному з яких був зображений фонтан біля супермаркету "Абсолют", розташованого на вул. Коцюбинського в Луганську в стані, в якому він був при СРСР. Це був один з найбільших і найкрасивіших фонтанів Луганська, там знаходилася популярна у містян зона відпочинку.

І цей же фонтан в нинішньому стані. Втім, що стосується нинішнього стану, то зображений на фото об'єкт фонтаном вже не є: це цілковита розруха. В такому плачевному стані він знаходився ще до окупації.

Однак після 2014 року представники окупаційної "адміністрації" неодноразово обіцяли облаштувати на цьому місці найкращу зону відпочинку в місті. Але поки значна частина території перебуває в поганому стані. І є прекрасною ілюстрацією того, чого насправді варті обіцянки окупантів.

"Не має відношення до Євросоюзу": У Латвії хочуть обмежити використання російської мови на роботі і в громадських місцях

неділя, 14 серпень 2022, 21:00

Країни Балтії чи не найактивніше поривають усі зв'язки з російськими окупантами. Вони першими виступили за скасування шенгенських віз для росіян та готові на подальші радикальні кроки, зазначають Патріоти України. Кожного дня ізоляція російських окупан...

"Попереду ще багато боїв": Генерал Кривонос зробив невтішний прогноз щодо термінів війни

неділя, 14 серпень 2022, 20:52

Розв'язана Росією війна проти України, швидше за все, буде затяжною, попереду ще дуже багато боїв. Таку думку висловив генерал ЗСУ Сергій Кривонос, коментуючи заяву про тривалу війну глави військової розвідки Великобританії генерал Джима Хокенхалла, пе...