З архіву ПУ. Пекло "руского міра": Українців вразили фото із самого "серця Луганська"

Незважаючи на гучні обіцянки окупаційної "влади" Луганська, так звана "столиця" так званої "ЛНР" протягом уже шести років не перетворюється на "місто-сад".

Проблемні місця Луганська так і не перетворилися на точки росту або оази благополуччя, передають Патріоти України у червні 2020 року.

У групі "Чорний список Луганськ / ЛНР" в коментарях до одного посту розгорілася дискусія, під час якої стало більш ніж очевидно: солодкоголосі пропагандистські посили про процвітаюче життя в "р *** кому світі" виявилися обманом. Так, один з користувачів опублікував два фото, на одному з яких був зображений фонтан біля супермаркету "Абсолют", розташованого на вул. Коцюбинського в Луганську в стані, в якому він був при СРСР. Це був один з найбільших і найкрасивіших фонтанів Луганська, там знаходилася популярна у містян зона відпочинку.

І цей же фонтан в нинішньому стані. Втім, що стосується нинішнього стану, то зображений на фото об'єкт фонтаном вже не є: це цілковита розруха. В такому плачевному стані він знаходився ще до окупації.

Однак після 2014 року представники окупаційної "адміністрації" неодноразово обіцяли облаштувати на цьому місці найкращу зону відпочинку в місті. Але поки значна частина території перебуває в поганому стані. І є прекрасною ілюстрацією того, чого насправді варті обіцянки окупантів.

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...