З архіву ПУ. Переселенка з Криму вимагає від уряду України спростити проїзд на анексований півострів, щоб було зручніше (відео)

Те, що держава взагалі не рекомендує громадянам з материкової України шастати на анексований півострів, де вони пдпадають загрозам, до уваги не береться. Як і підвищена диверсійна небезпека з боку окупантів та загроза вторгнення з Криму

Переселенці з Криму у червні 2020 року звернулися до міністра з питання реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова. Відеозвернення до Резнікова розмістила в фейсбуці переселенка Наталія Лютікова, зазначають Патріоти України. Пости, позначені #НІ_СТІНІ розміщують в соцмережі й інші користувачі.

За словами переселенки, через ухвалену 14 березня постанову уряду №291 українці стикаються з труднощами під час спроби потрапити на окупований півострів.

"Люди потерпають на КПВВ від знущань у транзитній зоні, коли їх там полишають просто неба від 5 до 15 годин очікувати дозволу з Києва на те, чи можна, чи не можна громадянам України в'їхати в Україну", - заявила Лютікова.

с

"Воно (ропорядження. — Ред.) грає на руку агресору, грає на руку російській пропаганді. Тому що те, що зараз відбувається на адміністративній межі з окупованим Кримом, дуже і дуже втішну дає картинку для екранів російського телебачення", — вважає Лютікова.

Нагадаємо,у двох областях України посилили охорону, в тому числі антидиверсійні заходи, через ризик вторгнення Росії з Криму. Адже саме цей напрямок через геополітичну ситуацію, що склалася, є найвірогіднішим для наступу держави-агресора.

Хіти тижня. Зрадниця пишається собою: Колишня українська спортсменка та чемпіонка ОІ в Токіо опублікувала фото з Криму з прапором Росії

середа, 22 вересень 2021, 12:00

На Іграх у столиці Японії спортстменка виграла командні змагання в артистичному плаванні. У профілі 24-річної синхроністки з'явився знімок з анексованого Росією Криму. У кадрі дівчина позує з прапором РФ. "Вгадайте, де відпочиваю. Привіт хейтерам", – ...

Міжнародні навчання Rapid Trident 2021: Інтернаціональний батальйон зачистив захоплене терористами місто (фото)

середа, 22 вересень 2021, 11:45

Всього два тижні передбачено для навчань Rapid Trident 2021. Такі маневри здійснюються вперше. За цей час багатонаціональний батальйон повинен був показати злагоджену роботу бойових підрозділів різних країн, інформують Патріоти України. Відразу після ц...