З архіву ПУ. Після пандемії коронавірусу Росія втратить значення, а США стануть центром: Іноземцев дав цікавий прогноз

Західні економіки зможуть відновитися після пандемії коронавірусу. Як заявив у квітні 2020 року російський економіст Владислав Іноземцев, глобальна економіка дуже сильно змінить свою структуру, передають Патріоти України.

"Захід остаточно усвідомлює, що в нього в руках практично необмежене багатство, що він може, друкуючи гроші, долати будь-які тимчасові проблеми; акцент буде ще більше зроблений на технологічний прогрес; норма накопичення скоротиться в таких умовах ще більше", – зазначив він.

Водночас, за словами економіста, індустріальні країни типу Китаю та сировинні типу Росії виявляться куди менш значущими для світової економіки.

"Я б сказав, що Америка відновиться як центр "однополярного" (тільки тепер економічно) світу так само, як вона стала центром політично однополярного світу після "холодної війни", – підкреслив Іноземцев.

"Їм краще триматись подалі від Криму": Росія влаштувала істерику з погрозами через кораблі НАТО в Чорному морі

вівторок, 13 квітень 2021, 15:15

Заступник глави МЗС Росії Сергєй Рябков, коментуючи у вівторок направлення американських військових кораблів у Чорне море, заявив, що США краще "триматися подалі" від Криму "для їх же блага", передають Патріоти України. . Рябков заявив, що своїми діями...

Хіти тижня. Цілком очікувано: Спікер Путіна заявив, що "Россия готова "защищать" жителей Донбасса с российскими паспортами"

вівторок, 13 квітень 2021, 15:00

На тлі зростання напруженості навколо окупованої частини Донбасу в Кремлі дали зрозуміти, що російська влада буде "захищати" місцевих жителів, які отримали паспорти Росії. Російське інформаційне агентство "Новости" з посиланням на заяву спікера Кремля ...