З архіву ПУ. Поховати російський "Триумф": В Європі розроблено суперзброю проти путінських ракет

Міні-крилаті ракети можуть працювати як рій, розбиваючи критичні частини мережі ППО противника.

Розроблені європейськими компаніями Matra BAE Dynamics Alenia (MBDA) і Leonardo крилаті ракети SPEAR-EW наділені здатністю знищити засоби протиракетної і протиповітряної оборони, включаючи хвалені Кремлем «Панцир-С1» і С-400. Про це йдеться в матеріалі видання The Drive, передають Патріоти України 15 вересня 2019 року.

Відповідно до припущень експертів, ракети здатні полегшити проникнення винищувачів четвертого і п'ятого поколінь в повітряний простір супротивника, контрольований засобами ПРО і ППО. Експерти відзначають, що SPEAR-EW зможуть діяти найбільшою мірою ефективно в парі з ракетами SPEAR Three (SPEAR-3).

«Поєднуючи SPEAR-3 з SPEAR-EW в повністю мережевому режимі, міні-крилаті ракети можуть працювати як рій, розбиваючи критичні частини мережі ППО противника. Наприклад, SPEAR-EW може обманювати або блокувати ворожий джерело загрози, в той час як SPEAR-3 будуть шукати і знищувати не тільки джерело, а й все розташовані поблизу компоненти ПРО », - констатує видання.
Більш того, SPEAR-EW має можливість проводити розвідку перед ударом SPEAR-3, який супроводжується передачею в режимі реального часу даних на командний пункт. В цілому, SPEAR-EW можна запрограмувати так, щоб автономно запитувати перенацілювання SPEAR-3, з огляду на характер загрози.

"Слуга" Тищенко відзначився новим "перлом", розповідаючи про замах на Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 20:28

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко прокоментував замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Як відомо, сьогодні, 22 вересня, невідомі обстріляли авто, в якому перебував політик. Постраждав його водій. Своєю думкою ...

За злочин відбулася символічним штрафом: Військова ВМСУ з секретним допуском з'їздила до Криму, де спілкувалась з ФСБ

середа, 22 вересень 2021, 20:06

Українська військова, яка має допуск до державної таємниці, отримала 510 гривень штрафу за відвідування тимчасово окупованого Росією Криму і розмову зі співробітниками російських спецслужб. Про це повідомляє одеське видання “Думська”, зазначають Патріо...