З архіву ПУ. Політичний туризм "Окупаційного блоку": Рабинович у Москві влаштував скандал, українці вражені (відео)

Агента "Жолудя" понесло...

Співголова ОПЗЖ Вадим Рабинович під час поїздки в Москву 30 серпня зробив заяву, яка обурила всю Україну. Увагу на слова Рабиновича звернув в Facebook відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

Рабинович 30 серпня разом зі своїм колегою по ОПЗЖ Віктором Медведчуком терміново відправилися до Москви. Вони відвідали в СІЗО "Лефортово" в'язнів Кремля Станіслава Клиха і Миколу Карпюка, а також посилено робили вигляд, що нібито причетні до історії з обміном полоненими. У Москві "оппоблоківці" охоче роздавали коментарі журналістам. Кум Путіна був більш стриманим, а ось Рабиновича "понесло".

"Дуже прошу, ті, хто грає долями людей. Припиніть займатися самопіаром на ось цьому, на обміні полонених. Дайте людям повернутися додому. Ви паразити, ви паразитуєте на нещастях людей. Рот свій закрийте і дайте доробити роботу!" - видав представник ОПЗЖ. Його не збентежив той факт, що сам він поїхав в Москву тільки з однією метою - попіаритись на історії з обміном, поки не пізно.

"Прагнення хайпануть досягло масштабів, непристойних навіть для української політики", - констатував Голобуцький.


З архіву ПУ. Похорон недонадімперії: "Росія сама відмовиться від Криму і поверне його Україні", - Умланд

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:00

В майбутньому утримувати під контролем анексований Крим для Росії буде складно як з фінансової, так і політичної точки зору. Про це заявив в коментарі "Радіо Свобода" старший експерт Програми європейських, регіональних і російських досліджень Українськ...

"Спочатку зустрівся із главами парламентських фракцій": Мирослав Гай звернув увагу на цікаву тактику Блінкена

п’ятниця, 7 травень 2021, 11:59

"Я так розумію, що США намагаються зрозуміти всі позиції, всі точки зору, тому що політика України зараз непередбачувана", - зазначив Гай. За його словами, Блінкен оцінював "температуру по палаті", так як Захід бентежать непослідовні заяви Банкової про...