З архіву ПУ. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію".

Дмитро Разумков. Фото: скріншот з відео.

На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня 2019 року, допустили помилку на банері з написом про агресію Росії. Неправильний текст з'явився під час виступу глави політсили Дмитра Разумкова, передають Патріоти України.

Представляючи загальну програмну декларацію партії, одним із принципів вказали наступне: "Осійська агресія ззовні і корупція всередині – головні вороги України", пропустивши першу букву в слові "російська".

Джерело: ТСН.ua

Допа проти Гепи: Скориставшись хворобою Кернеса, його старий друг швиденько згорнув кампанію з балотування у мери Києва і націлився повернути собі Харків

неділя, 27 вересень 2020, 10:05

Михайло Добкін наразі очолює партію "Християнські соціалісти", але, за даними ЗМІ, планує боротися за крісло мера Харкова як самовисуванець, зазначають Патріоти України. У минулому він вже займав цю посаду, поки не проміняв її на крісло "губернатора" Я...