З архіву ПУ. Попереджати треба! У Києві помітили "прапори" "ДНР" і людей з автоматами. Поліція дала роз'яснення (фотофакти)

Чимало людей в мережі вказують на легковажність організаторів. Попереджати треба. В столиці проживають тисячі ветеранів війни на Сході. У багатьох є зброя і "планки опущені" на "сепарню".

У п'ятницю, 15 січня 2021 року, в Києві на вулиці Валерія Лобановського, 115, перед входом до Будинку культури з'явилося два "прапора" бойовиків так званої "ДНР". Відповідні фото були опубліковані на Facebook-сторінці "Los Solomas. Київ", повідомляють Патріоти України.

Користувач, який надіслав фото, додав, що близько 20 осіб з автоматами з військової вантажівки вивантажують ящики і заносять в приміщення.

"Як таке можливо в Києві в 2021 році!?", - обурюється автор фото.

Це дійсно нереально, ймовірно, там знімається кіно, припустили люди за обговоренням.Пізніше представники Нацполіції підтвердили - таки кіно знімають про війну на Донбасі.

Ідентифіковано окупанта-казкаря, який "допомагав" дітям Ізюма (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:53

OSINT-дослідники встановили особу російського окупанта Миколи Литвиненка, який брав участь в окупації Ізюма, передають Патріоти України. Російським пропагандистам Литвиненко плів байки, що місцеві мешканці нібито зустрічали озброєних загарбників як "ви...

Документи були недійсними: На в`їзді до Києва затримали архієпископа, який мав тісні зв’язки з Москвою (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:29

На в`їзді до Києва прикордонники затримали архієпископа з тісними московськими зв’язками та недійсними документами. Про це повідомляє Держприкордонслужба, передають Патріоти України. Зазначається, що під час перевірки на можливу антиукраїнську діяльніс...