З архіву ПУ. Попереджати треба! У Києві помітили "прапори" "ДНР" і людей з автоматами. Поліція дала роз'яснення (фотофакти)

Чимало людей в мережі вказують на легковажність організаторів. Попереджати треба. В столиці проживають тисячі ветеранів війни на Сході. У багатьох є зброя і "планки опущені" на "сепарню".

У п'ятницю, 15 січня 2021 року, в Києві на вулиці Валерія Лобановського, 115, перед входом до Будинку культури з'явилося два "прапора" бойовиків так званої "ДНР". Відповідні фото були опубліковані на Facebook-сторінці "Los Solomas. Київ", повідомляють Патріоти України.

Користувач, який надіслав фото, додав, що близько 20 осіб з автоматами з військової вантажівки вивантажують ящики і заносять в приміщення.

"Як таке можливо в Києві в 2021 році!?", - обурюється автор фото.

Це дійсно нереально, ймовірно, там знімається кіно, припустили люди за обговоренням.Пізніше представники Нацполіції підтвердили - таки кіно знімають про війну на Донбасі.

Стало відомо, скільки строковиків з окупованого Криму воюють проти України

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:28

За орієнтовними підрахунками, до збройних сил РФ, а відтак і до війни проти України, залучено до 5 тисяч строковиків з окупованого Криму. Про це повідомило Представництво президента України в АР Крим, передають Патріоти України. Як зазначається, Предст...

Найважча ситуація - на сході: Міноборони Британії показало актуальну карту бойових дій в Україні

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:20

Станом на п'ятницю, 27 травня, головна лінія фронту україно-російської війни проходить в основному на Сході і частково на півдні України. Про це можна зрозуміти з карти, яку представники Міноборони Великобританії опублікували в сервісі мікроблогів Twit...