Арешт генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова є сильним ударом по терористичній мережі Путіна в Європі. Про це йдеться в матеріалі відомого німецького видання "Bild" у квітні 2020 року, зазначають Патріоти України.
Відзначається, що, найімовірніше, терористична мережа ФСБ має зв'язки з Німеччиною, Францією та Хорватією – країнами, в яких, крім України, особливо велика кількість вигнаних росіян, які шукали притулку від помсти Путіна.
Згідно з інформацією видання, Німеччина перебувала на перехресті російської мережі вбивств. Повідомляється, що в лютому співробітник ФСБ, офіцер зв'язку Шайтанова Ігор Єгоров зустрівся з ним у Гамбурзі, щоб обговорити останні деталі операції щодо вбивства.
Видання також відзначило, що Єгоров, за даними платформи розслідування "Еліот Хіггінс" є старшою посадовою особою в спецпідрозділі "Відділ V" ФСБ РФ, який організував вбивство Зелімхана Хангошвілі в Kleiner Тіргартен в Берліні в серпні 2019 року. Співробітникам цього департаменту дозволено офіційно вбивати "терористів" з 2006 року без залучення до відповідальності російської судової системи.
При цьому вказується, що не можна сказати, чи був причетний до вбивства в зоопарку росіянин Єгоров або Шайтанов. Розслідування тільки починається.
Повідомляється також, що український шпигун Кремля Валерій Шайтанов знову і знову приїздив до Німеччини, щоб зустрітися зі своїми російськими лідерами, відчуваючи, що вони в безпеці. За інформацією BILD, західні служби допомогли спостерігати за заарештованим і його прихильниками. Крім того, до пуття не було ясно, чи буде кремлівський шпигун заарештований в Німеччині або в Україні.
Видання зазначає, що на його прохання Федеральне міністерство внутрішніх справ не хотіло коментувати арешт і попередні розвідувальні розслідування щодо російської внутрішньої спецслужби ФСБ на території Німеччини.
Російські війська намагаються блокувати селище Велика Новосілка Донецької області. Наступаючи, окупанти використовують бронетехніку. Поо це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ОСУВ "Хортиця", Deep State. "На Новопавлівському напрямку противник, кори...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...