З архіву ПУ. "Повбиваю": Сплив скандальний нюанс у спілкуванні Зеленського з людьми на лінії розведення на Донбасі (фото, відео)

Рух за розведення сил у Золотому-4 організували дві відомі помічниці терористів "ЛНР" Олена Харченко та Галина Олімпієва. Як стверджує 31 жовтня 29019 року в Facebook журналіст Костянтин Реуцький, місцеві жителі упізнали в них активних учасників організації "референдуму про незалежність "ЛНР" у травні 2014 року, передають Патріоти України.

Тепер же, пише журналіст, вони "організовують масовку і спікерів під приїзди депутатів і чиновників, щоб показати єдність жителів Золотого-4, які, нібито всі як один хочуть виведення українських військ із селища". При цьому Реуцький показав два ролики. На першому – Галина Олімпієва агітує не голосувати на президентських виборах за Володимира Зеленського і навіть погрожує: "Я їх сама всіх повбиваю!".

Друге відео було зроблене під час приїзду Зеленського в Золоте. Саме Олімпієва розмовляла на камеру з президентом і запевняла його: "Ми за Україну, і я хочу жити тільки в Україні!".

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: