В районі передмістя Горлівки на Донбасі українська піхота без застосування зброї змусила бойовиків залишити кілька своїх передових позицій і відійти в тил. Про це повідомив Юрій Мисягін на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України 1 вересня 2019 року.
“Хороші новини прийшли з війни. У районі передмістя Горлівки наша піхота змусила бойовиків залишити кілька своїх передових позицій і відійти в тил. Причому змусили їх відійти без застосування зброї, щоб виконувати всі домовленості про перемир’я”, – розповів він.
Мисягін зазначив, що поки тепло, "наша піхота посилено копає і потихеньку просувається вперед".
“Вийшла ситуація, що раптово частина позицій бойовиків, несподівано для них, опинилася у напівкільці наших передових позицій. Відчуваючи, що зараз запахне смаженим, вони, прихопивши свою зброю, просто втекли в тил, залишивши свої укріплені позиції. Люблю піхоту. Трудівники полів”, – додав він.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...