З архіву ПУ. Президент Зеленський зробив ляп, назвавши Велику Британію "старушкой": Посол в Україні Джудіт Гоф відповіла

Президенту треба звикати до свого високого статусу, і слідкувати за власним язиком. Як казав Парубій на інавгурації : "Було весело!"

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на iForum у травні 2019 року, дозволив собі недипломатичну фривольність, назвавши Велику Британію "старушкою", зазначають Патріоти України.

"Cтapушкa Beликoбpитaнія зовсім нeдaвнo пpoжилa тиждень бeз вугілля. Це унікальна подія. Вперше з 1882-гo року. Зa двa роки дo цього вoни зробили експеримент і добу пpoжили бeз вугілля. Бpитaнці показують, що вecь світ відходить від вугілля. У ниx Poттepдaм-, у нac Poттepдaм+", - заявив Зеленський.

На цю репліку посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф відповіла картинкою у Twitter.

Пані посол додала: "До речі, це правда, що Велика Британія прожила цілий тиждень без вугілля для виробництва енергій. Рада, що Президент Зеленський звертає на це увагу".

Концерт Кобзона зібрав аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 15 січня

четвер, 15 січень 2026, 6:52

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 15.01.26 орієнтовно склали:

"Протокол безпеки": У МІ6 пояснили, як відрізнити "фальшивого" диктатора від справжнього Путіна

четвер, 15 січень 2026, 6:24

Російський диктатор Володимир Путін, за оцінками західних експертів, регулярно використовує двійників під час публічних заходів, щоб знизити ризики замаху на тлі війни проти України, передають Патріоти України з посиланням на публікацію видання The Sun...