З архіву ПУ. Путін невдоволений кумом: Експерт оцінив ступінь реального впливу Медведчука

В українському парламенті не знайдеться достатньої кількості голосів, щоб прийняти потрібні Кремлю законопроекти.

Врегулювати конфлікт на Донбасі, спираючись на Мінські домовленості, Україні, швидше за все, не вдасться. «Мінськ» в редакції лютого 2015 року в даний час виглядає тупиком через позицію про особливий статус, яку Росія вимагає закріпити на постійній основі в Конституції України. Так вважає експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Володимир Воля, передають Патріоти України у грудні 2020 року.

На думку аналітика, в глухому куті якраз знаходиться Росія, яка постійно наполягає на тому, що альтернативи «Мінську» немає. Але в українському парламенті не знайдеться достатньої кількості голосів, щоб прийняти потрібні Кремлю законопроекти.
Партія Віктора Медведчука, кума президента РФ Володимира Путіна, не може отримати потрібну кількість голосів, щоб впливати на прийняття рішень в Раді. Воля підкреслює, що без електорату анексованого Криму та окупованого Донбасу, «Опозиційна платформа - «За життя» не має можливостей впливати на прийняття законів, які необхідні для реалізації цього особливого статусу, на якому наполягає Росія.

«За особливий статус для Донбасу можна спробувати проголосувати, але без виборців ОРДЛО і виборців Криму це зробити неможливо», - вважає Воля.

Джерело: Факты

"Оздоровлюємо та навчаємо": У Білорусі захотіли "похизуватися" перед іноземними послами викраденими в Україні дітьми

субота, 30 вересень 2023, 13:28

Білоруська влада має намір легалізувати воєнний злочин викрадення українських дітей з тимчасово окупованих територій. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України, передають Патріоти України. Зокрема, 4 жовтня білоруська сторона має на...

На Волині УПЦ МП покарала священника за богослужіння разом із ПЦУ за полеглих воїнів

субота, 30 вересень 2023, 11:59

Митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл УПЦ МП тимчасово заборонив у священнослужінні протоієрея Олександра Колба, настоятеля Маріє-Магдалинінського храму Луцька. Відповідний указ було опубліковано вчора, 29 вересня, передають Патріоти України. Зокрем...