З архіву ПУ. Путін сів у калюжу: США навчилися перехоплювати гіперзвукові ракети

Raytheon повинна зібрати до 2022 року шість інноваційних радарів для Patriot.

Raytheon випробувала радар, здатний виявляти гіперзвукові ракети. Про це йдеться в повідомленні американської компанії за березень 2020 року, передають Патріоти України.

Радіолокаційна станція від Raytheon буде встановлена на зенітний ракетний комплекс Patriot. Розробка радара ведеться в рамках проекту LTAMDS з осені 2019 року. Згідно з документацією проекту, в його рамках розробники повинні створити системи, за допомогою яких можна організувати єдину систему протиповітряної і протиракетної оборони.

Raytheon повинна зібрати до 2022 року шість інноваційних радарів для Patriot. Вартість контракту компанії з американськими військовими не розкривається. Зенітні комплекси Patriot повинні виявляти цілі на відстані до 180 км і вести одночасно 125 штук. При цьому сам комплекс повинен забезпечувати одночасний обстріл шести цілей, які летять на висотах від 60 м до 24 км зі швидкістю до 2 тис. м. в секунду.

Перші випробування радара пройшли в лабораторних контрольованих умовах. Під час тестування фахівці комплексу провели настройку датчиків для прийому і передачі інформації, а також перевірили їх роботу за допомогою симуляції різних цілей.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...