З архіву ПУ. Російський екс-ватажок терористів "ДНР" визнав, що саме він розпочав війну на Донбасі

Колишній ватажок терористичної "ДНР" Ігор Стрєлков визнав, що саме він почав криваву бійню на Донбасі. Він проговорився, звідки взяв зброю для вторгнення.

Увага на гучну заяву Стрєлкова (справжнє прізвище Гіркін) від вересня 2019 року звернув Сергій Попов, передають Патріоти України:

"Один з лідерів донецьких терористів, який втік з "ДНР" в Російську Федерацію, вбивця громадян України на Донбасі Ігор Гіркін заявив, що війна на Донбасі почалася з нього. Прихильник "Новоросії" стверджує, що війну в Луганській і Донецькій областях української держави почав саме він, а зброю для цього і гроші йому надали в анексованому країною-агресором Криму", - пише небайдужий українець у Facebook .

Автор публікації наводить цитату Стрєлкова: "Я точно можу сказати про те, що зброю я взяв на території Криму. Там же взяв і дуже невеликі гроші, які у мене були, досить невеликі. А що стосується інших питань, то я, будучи офіцером, просто не можу і не буду відповідати, тому що відповідь на це питання позбавить мене моєї офіцерської честі".

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...

З архіву ПУ. "Вони реально вирішили, що їм все дозволено у їх 73-відсотковій крутизні": Бірюков заговорив про новий Майдан

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:00

У Юрія Бірюкова викликав здивування той факт, що деякі представники влади назвали активістів, які вийшли на вулиці, проплаченими. Десятки тисяч людей, які вийшли 6 жовтня на акції протесту проти капітуляції в Києві, показали, що у країни є гідність і ч...