З архіву ПУ. "Російський народ - братній": Нардеп від "Слуги народу" вважає, що з РФ потрібно "жити дружно" (відео)

Микола Тищенко впевнений, що у війні винні виключно "російські керівники".

Народний депутат від партії Слуга народу Микола Тищенко у серпні 2020 року заявив, що російський народ – друзі українців, і жити потрібно у доброму сусідстві. Нардеп в інтерв'ю журналістці Раміні Есхакзай на YouTube-каналі, передають Патріоти України.

Конфлікт на Донбасі може бути нескінченним, якщо не провести демократичні вибори. За його словами, "російський народ – наші друзі", але керівники РФ "тягнуть у безодню, в розрив", і до них дуже багато питань.

"...дуже важливо, щоб наші сусіди ... прокинулися, щоб вони згадали, що ми колись були братніми народами, щоб вони згадали, що, якщо хтось претендує на право бути старшим братом, то в сім'ї старші ніколи не ображали молодших, а навпаки – захищали", – сказав політик.

Тищенко додав, що потрібно провести демократичні вибори, забрати український кордон та возз'єднати сім'ї. "І якщо цього не станеться, то цей конфлікт буде нескінченний. Він невигідний нікому. Ми маємо жити у доброму сусідстві...", – заявив співрозмовник.

Висловлювання Миколи Тищенка про Україну та Росію можна послухати з 37:06

"Це наше майбутнє": Батьки "першого голови "ДНР" Захарченка назвали "святе" місце для них

понеділок, 6 грудень 2021, 20:14

Батьки "першого голови "ДНР" Олександра Захарченка назвали "святе" місце для них. За їхніми словами, саме "кадетський" корпус є таким місцем, передають Патріоти України.

Канада передумала надсилати додаткові війська в Україну задля стримування російського вторгнення. Начальник штабу оборони країни пояснив свою мотивацію

понеділок, 6 грудень 2021, 20:07

Канада не планує надсилати в Україну додаткові війська на тлі інформації про можливе вторгнення російських військ. Розширення присутності НАТО в Україні може спровокувати, а не утримати президента РФ Володимира Путіна, вважає начальник штабу оборони Ка...